Sula lükkab autode kiirendusvõistluse Kiviõlis edasi

Kiirendusvõistlus on edasi lükatud 24. veebruariks.

FOTO: Matti Kämärä

Sellel nädalavahetusel toimuma pidanud autode kiirendusvõistlus Kiviõli seikluskeskuses jääb saabuva sula tõttu pidamata. 

Peakorraldaja, Seuton Grupp OÜ esindaja Roland Kivitare andis täna teada, et 9. veebruaril toimuma pidanud mäkketõusu kiirendusvõistlus Kiviõli UpHill Snow Drag on edasi lükatud 24. veebruarile. Hoolimata korraldusmeeskonna ja Kiviõli seikluskeskuse rajameistrite pingutustest on suur oht, et võistlust ei saa sula ilma ja vihma tõttu täies mahus läbi viia.

Terve jaanuari kestnud külmakraadid taanduvad nädalavahetuseks ning lisaks lubab ilmaprognoos planeeritud võistluspäeval õrna vihma. See koos ennustatud tugeva, kuni 14 meetrini sekundis ulatuva tuulega oleks ebameeldiv nii võistlejatele kui pealtvaatajatele.

“Otsus võistlus edasi lükata tuli raskelt,” tõdes peakorraldaja Roland Kivitare, kelle sõnul on edasilükkamine siiski parem kui võistlusest selle toimumispäeval loobuda. Kõikidele osalejatele makstakse soovi korral tagasi kogu nende osalustasu. "Loodame, et näeme enamikku siiski 24. veebruaril stardis,” lisas ta lootusrikkalt.

Tagasi üles