USA hiphoppar ja räppmuusik Wordsmith esineb Ida-Virumaal

Räppar Wordsmith kutsub üles koolikiusamisele lõppu tegema.

FOTO: Erakogu

Ameerikast Baltimore'ist pärit muusiku ja ettevõtja Wordsmithi Eesti turnee toimub 20.-24. maini. Kontserditurnee käigus annab ta ühes oma live-bändiga Valgas, Narvas, Kiviõlis ja Tallinnas neli tasuta kontserti. Tegu on peresõbraliku etteastega, mis keskendub koolikiusamise lõpetamisele.

mis keskendub koolikiusamise lõpetamisele.

Wordsmith (kodanikunimega Anthony Parker) loob ja esitab hiphoppi nii kohalike kogukondade elanikele, muusikutele kui ka üldsusele, seistes eneseväljendusvabaduse eest. Wordsmith etendab Ameerika hiphopi kultuuri lugusid jutustades, lauldes, tantsides ja musitseerides ning soovib inimesi ühendada just nende muusikahuvi kaudu.

Wordsmithi ja tema live-bändi Eesti tuuri eesmärk on tõsta teadlikkust koolikiusamisest ning olla positiivseks eeskujuks, kuidas igaüks meist vägivalla vastu seista saab. Kontserditurnee korraldamist toetavad Ameerika Ühendriikide suursaatkond Eestis ning kohalikud omavalitsused. 

Ida-Virumaal saab Wordsmithi ja tema live-bändi kuulata 21. mail kell 19 Narvas Vaba Lava teatrikeskuses ning 22. mail kell 18 Kiviõli keskkoolis. 

Tagasi üles