Ott Lepland käis Jõhvis kossutrennis
Lisatud pildigalerii

Reinar Halliku korvpallikooli suvelaager võõrustab iga päev VIP-e.

FOTO: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

Jõhvi spordihallis sel nädalal toimuvas Reinar Halliku korvpallikooli suvelaagris on iga päev kohal tuntud Eesti inimesed, kes löövad trennis kaasa. 

Avapäeval said lõbusa ja kohati ka raske katsumuse kaasa teha laulja Ott Lepland ning näitleja ja muusik Juss Haasma. 

"Noori peab motiveerima, sest trenni kõrval on väga palju passiivseid ahvatlusi. Leiame, et sellised külalised annavad trennidele särtsu juurde," ütles Hallik.

"Eks see natuke ebaharilik väljakutse ole, et kutsutakse rasket trenni kaasa tegema, aga mina kavatsen täie jõuga kaasa teha ja ei mingit viilimist," kinnitas Juss Haasma Põhjarannikule. 

Ott Lepland tõdes, et sai jooksmisega hakkama, kuid venitusharjutused olid ikka väga karmid. "Loodan, et pallimäng on natuke lõbusam," sõnas Lepland korvpallihalli siirdudes. Mõlemad staarid kinnitasid, et igatahes on see hea kogemus, ja lubasid pärast trenni Ida-Virumaad natuke ka turisti pilguga kaeda. 

"Iga päev on korvpallikooli suvetrennis uued tuntud näod. Lapsed saavad suhelda ja kuulsate inimestega ka mõõtu võtta alal, kus nad on kõige tugevamad. See innustab kindlasti," ütles Reinar Hallik. (PR)

Tagasi üles