Veel üks "investor" sai petta
Politseikroonika, 19.09

FOTO: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

40aastane Sillamäe elanik teatas sel neljapäeval politseile, et augusti lõpus helistas talle tundmatu inimene ning pakkus võimalust alustada kauplemist e-börsil ja investeerida raha. Järgides tundmatu juhiseid, maksis naine 2000 eurot. Hoolimata lubadustest, et maksja saab raha tagasi, seda siiski ei juhtunud.

Kelmid võtsid ohvri nimel laenu

Neljapäeval teatas 67aastane Jõhvi elanik politseile, et tema nimele on võetud tema teadmata kaks krediiti. Esialgne kahjusumma on 4855,50 eurot.

Meest rünnati tänaval

19. septembril lõi tundmatu mees Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Sõpruse tänaval ühe kortermaja juures 50aastast meest, millega tekitas viimasele kehavigastuse.

Naine lõi eakat eksabikaasat

19. septembril lõi Kohtla-Järvel Outokumpu tänava korteris 80aastast meest tema endine 62aastane abikaasa. Politseinikud toimetasid naise kainenema.

19. septembril lõi Kiviõlis Viru tn maja õues 50aastane mees korduvalt 37aastast naist. Mees on kahtlustatavana kinni peetud.

Suur veesõidukite vargus Narvas

Ajavahemikus 29. augustist kuni 14. septembrini varastati Narvas Vabaduse tn 3 angaarist kaater SeaDoo, kaks paadiveokit, veesuusad, surfilaud, gaasiseade, täispuhutavad veebanaan ja veetuub, kaks lumelauda, skuuter, päästevestid ja hüdrokostüümid. Kannatanule on teo võimalik toimepanija teada. Kogukahju on 22 820 eurot.

Varastas endiselt kallimalt sõrmuse

19. septembril teatati politseile, et Narvas Suure tänava korteris varastas 33aastane mees oma endiselt elukaaslaselt kullast abielusõrmuse maksumusega 270 eurot.

Suur vargus korterist  

Ajavahemikul 11.-19. septembrini tungiti akna kaudu Narvas Tiimanni tänava korterisse ning varastati kullast käekett, 3000 eurot sularaha, kolm pudelit kanget alkoholi, sülearvuti ja sõiduauto Mercedes-Benz võti. Vargusega on tekitatud 9050 eurot kahju.

Tagasi üles