N, 1.12.2022

Jõhvi korraldab maksumaksjate arvu suurendamiseks õnneloosi

Erik Kalda
, ajakirjanik
Jõhvi korraldab maksumaksjate arvu suurendamiseks õnneloosi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jõhvi loodab, et kuu aega kestva kampaania abil õnnestub tal motiveerida end Jõhvi elanikuks registreerima neid inimesi, kes käivad mujalt siia tööle ja elavad tööpäevadel Jõhvis.
Jõhvi loodab, et kuu aega kestva kampaania abil õnnestub tal motiveerida end Jõhvi elanikuks registreerima neid inimesi, kes käivad mujalt siia tööle ja elavad tööpäevadel Jõhvis. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Jõhvi volikogus on valminud eelnõu, mille eesmärk on ergutada inimesi end Jõhvi elanikuks registreerima, et seeläbi suurendada maksumaksjate arvu.

"Kindlasti pole mõte see, et me tahaks naabritelt elanikke ära tõmmata," ütles eelnõu esitanud volikogu liige Ivo Okas. Tema sõnul on aga Jõhvis kahtlemata hulk inimesi, kes suure osa ajast siin elavad, kuid pole oma elukohta Jõhvis registreerinud. "Inimene on loomult mugav ja kampaania eesmärk ongi ärgitada näiteks neid inimesi, kes siia mujalt viieks päevaks tööle käivad ning ka siinseid teenuseid tarbivad, enda elukohta registreerima, et nende tulumaks laekuks Jõhvi eelarvesse," sõnas Okas.

Volikogu peaks otsustama järgmisel nädalal

Märksõnad
Tagasi üles