Naumkini sõnul käis ta ka ise sel üritusel ja sai eri riikide kohtunikelt positiivset tagasisidet. "Nad ütlesid, et võtavad esimest korda osa nii mastaapsest üritusest, mis korraldatakse kontserdimajas," ütles ta, märkides, et sellise ürituse toimumine on positiivne Jõhvi spordi arengu ja kuulsuse seisukohast.
Kuluka ürituse vastu suurt huvi polnud
Naumkin vastas arupärimisele, et kuna vallavalitsus eraldas 5000 eurot reservfondist, siis ei ole toetuse saajal kohustust esitada aruandlust raha kasutamise kohta ning puudus ka eeldus, et korraldajad või osalejad oleks pidanud olema seotud Jõhvi vallaga. Ta lisas, et vallavalitsus otsustas sellise toetuse eraldada, kuna sellise ettepaneku tegi volikogu spordikomisjon.
Spordikomisjoni esimees Arthur Seppern sõnas, et poks on Jõhvis olnud väga populaarne ala ja valla aukodanik Priidik Kippar on kaheksakordne Eesti meister poksis. "Ma käisin üritusel kohal ja see oli väga võimas. Esimest korda sellises formaadis − kontserdimajas. Te teate, et kontserdimaja rent maksab midagi," rääkis Seppern, lisades, et selliseid üritusi tasub ka tulevikus korraldada. "Me ei pea ootama, kuni Priidik Kippar ära sureb ja hakkame siis mälestusvõistlusi organiseerima. Praegu oli väga hea, et üritame selle kaudu meie vanu populaarseid spordialasid taastada."
Üks arupärimise esitajatest, volikogu liige Arvo Aller ütles, et selle rahaeralduse juures tekitab küsitavusi nii ebatavaliselt suur summa kui rahaeraldamise viis. Ta märkis, et tavapäraselt peavad Jõhvis tegutsevad spordiklubid esitama oma ürituste korraldamiseks vallavalitsusele rahataotlused juba eelneval aastal ja tavaliselt on toetuste summad mitu korda väiksemad, kui nüüd poksiturniiri korraldajale eraldati, ning lisaks nõutakse kuu aja jooksul pärast ürituse toimumist ka üksikasjalikku aruannet raha kasutamise kohta. "Naumkini vastustest jäi arusaamatuks, miks vallavalitsus üht Narva klubi hoopis teistmoodi kohtles," lausus ta.