Messurme Pissareva: kuidas parandada hooldustööde kvaliteeti Jõhvis? Talve saabumine on toonud Jõhvis hooldusettevõttele palju probleeme. Lume puhastamisel tuleks kasutada spetsiaalset tehnikat, kloriide ja puistematerjali (jäme liiv, graniitkillustik jne). Tähelepanu tuleks pöörata asjaolule, et korteriühistute teeninduspiirkonnas asuvate territooriumide koristamise eest vastutab korteriühistu. Transiitteid ja sildu hooldab maanteeamet, linnateid ja -tänavaid, kõnniteid ja ootekodasid hooldab töövõtja.
reading time 2 min lugemist
Eduard Odinets: peaministril polnud peale lahkumise muid variante Naljaga pooleks võiks öelda, et piisas Kohtla-Järve põlisel opositsionääril Eduard Odinetsil saada sotside ridades riigikogu liikmeks, kui juba kolmandal päeval kukkus valitsus. Ta leiab, et kujunenud olukorras polnud peaminister Jüri Ratasel muid variante. Ta ise sooviks riigikogus päevapoliitikast rohkem keskenduda riigi pikaajaliste arengute kujundamisele ja usub, et selle töö olulisust on võimalik ka valijale selgitada.
reading time 3 min lugemist
JUHTKIRI Inimese suhtlemine riigiga lihtsamaks (1) Eelmise aasta lõpus korraldati Eestis teavituskampaania, mis hoiatas, et alates uuest aastast lõpetab 110 täielikult funktsioneerimise. Ometigi otsustati, et alanud aastal sinna helistajate jälgimist jätkatakse, kuna nende arv on märkimisväärne. Aastal 2019 helistati ida regioonist sellele vanale politseinumbrile 5000 korda. See tähendab potentsiaalselt ka tuhandeid abivajajaid või rikkumistest teavitajaid.
reading time 1 min lugemist

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Marje Muusikus: otsustavat pööret koroonasse nakatumises Ida-Virumaal veel pole Võrreldes jõulueelse ajaga on koroonasse nakatumine Ida-Virumaal pisut vähenenud, kuid terviseameti Ida regionaalosakonna juhataja Marje Muusikuse sõnul saab selgema ettekujutuse, kas nakatumine on maakonnas pööranud otsustavalt langusesse või mitte, alles jaanuari teises pooles, mil avaldub pühadeaegsete kontaktide ja ka järgmisel nädalal koolides osaliselt taastuva kontaktõppe mõju.
reading time 3 min lugemist
NÄDALA KUJU − Kadri Jalonen Ida-Viru turismiettevõtlus on löödud nokauti. Ajal, mil kogu meie turismimajandus on õigupoolest lukus, ei näe me aga meie ettevõtjate mõõtmatut nuttu ja hala. Jah, öeldakse, et on raske, et valitsus peaks aitama, on ka kriitikat. Ent kui vaadata, missuguseid sõnumeid vahetavad omavahel neid ettevõtteid ühendava turismiklastri liikmed, siis need on pigem usku ja inspiratsiooni otsivad. Paljuski selle ühenduse koordinaatori Kadri Jaloneni eestvõttel, kes juhib siinse turismi ennastsalgavat võitlust viirusega.
reading time 1 min lugemist
Tagasi üles
Back