Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Miks on Toilas uhke sadam, kui rannas pole isegi WCd? Ta lubab, et nende asjadega hakatakse tegelema. Et sadam, mida vald on aastaid arendanud, ei oleks rahvale lukus ja rannas, kus käib tuhandeid inimesi, saavad olema normaalsed WCd. Toila vallavanem Eve East ootab, et valda, mis kannab uhket loosungit "Aasta läbi avatud!", tuleks rohkem rahvast, kuid et inimesed ei rikuks ilu, mida nende jaoks tehakse. Näiteks ei pandaks pihta parki istutatud roose ega lõhutaks sealseid teabetahvleid.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Eduard Odinets tahab Kohtla-Järvel tõestada, et pole vaid jutupaunik Ligemale 25 aastat järjest Kohtla-Järve linnavõimu esiopositsionäärina kritiseerinud Eduard Odinets saab nüüd võimule pääsedes näidata, et pole üksnes jutupaunik, vaid oskab ise paremini seda linna tüürida. Tingimused selleks on kõike muud kui soodsad: ta peab liidrina koos hoidma nelja osapoolega koalitsiooni, kel on veerand sajandit Kohtla-Järve linna valitsenud Keskerakonna ees volikogus vaid ühe hääle suurune ülekaal.
Katri Raik - kolmejalgsel taburetil istuv linnapea Narva linnapea Katri Raik aimab, et tema tool kõigub, kuid ta ei karda enam töötuks jääda. Miks? Kas ta jõudis poole aastaga Narva linnavalitsusest korruptsiooni välja juurida? Kas endise isamaalase ja praeguse sotsiaaldemokraadina on ta parem- või vasakpoolne ja mida ütles talle Narvas elav vindine leedulane? Miks viis ajaloolane Raik 9. mail lilli nõukogude sõdurite ja 24. veebruaril vene valgekaartlaste mälestusmärgi juurde? Sellest pihib piirilinna meer Põhjarannikule antud intervjuus.
Vallo Reimaa: pingutame, et Jõhvi võim ei vajuks taas sohu (1) Äsjastel valimistel Jõhvis valijate kõige suurema poolehoiu osaliseks saanud Vallo Reimaa on viimase kuu jooksul peaaegu iga päev sõitnud Jõhvi ja Tartu vahet. Et päeva esimeses pooles juhtida direktorina Tartu Tamme kooli, õhtupoolikul aga päästa Jõhvi võimu sellest soost, kuhu ta viimastel aastatel on langenud. "Mul olnuks palju lihtsam sellesse mängu mitte tulla. Aga mõtlesin nii, et kui Jõhvis läheb kõik metsa ja mul oli võimalik sekkuda ning ma ei teinud seda, siis kas suudaksin pärast seda peeglisse vaadata," ütles Reimaa, kelle nimega on seotud nii Jõhvi taasiseseisvumine kui ka kiire areng 1990ndatel ja sajandivahetusel.
Tagasi üles
Back