Dmitri Aristov võitis Eesti poolmaratoni meistrivõistlustel pronksi

Ida-Viru parim pikamaajooksja Dmitri Aristov võitis sel aastal Eesti meistrivõistlustel kaks pronksi. Foto: Erik Gamzejev / Põhjarannik

Kohtlajärvelane Dmitri Aristov võitis Eesti poolmaratoni meistrivõistlustel pronksmedali.

Narva energiajooksu ärajäämise tõttu selgitati Eesti poolmaratoni meistrid sel aastal Tartus. Aristov läbis laupäeval mitme suurema tõusuga rajal 21,1 kilomeetrit ajaga 1.09.41, mis on tema üheksa aastat tagasi pärinevast isiklikust rekordist vaid 44 sekundit nõrgem.

Aristov märkis, et lootis veidi paremat aega, kuid on ka medalivõiduga rahul.

Kuulumist Eesti pikamaajooksjate paremikku tõestas ta sel aastal ka pronksmedali võiduga Eesti meistrivõistlustel 10 000 meetri jooksus. Aristov püsis 30 kilomeetrit medalikonkurentsis ka septembris toimunud Eesti meistrivõistlustel maratonis, kuid siis sai energia otsa ja ta katkestas võistluse