Trans pole suutnud neljas mängus järjest väravat lüüa

Sergei Terehhovi juhendamisel mängiv Narva Trans on meistriliigas 13 mänguga kogunud vaid 10 punkti ja löönud vaid 8 väravat. Foto: Narva Trans

Narva Trans kaotas Eesti jalgpalli meistriliigas 0:2 Nõmme Kaljule.

See oli narvalastele neljas kaotus järjest ja ühtlasi neljas mäng, kus pole õnnestunud ühtegi väravat lüüa.

3. juunil Eesti karikasarja finaalis Tallinna Floraga kohtuva Transi viimane võit ja värav Eesti meistriliigas pärinevad 3. maist, mil alistati 2:0 meistriliiga uustulnuk Harju JK Laagri.

Trans on tabelis kümne punktiga kaheksas, kuid Tartu Tammeka jääb maha vaid punktiga.

Sillamäe teenis hõbemedalid

SAALIJALGPALL. Sillamäe NPM Silmet jõudis meeskonna ajaloos esimest korda Eesti meistrivõistlustel esikolmikusse ja mängijad teenisid lõppenud hooajal hõbemedalid.

Kullaheitluses Sillamäe meeskond valitsevale Eesti meistrile Tallinna Cosmosele vastu ei saanud. Cosmos võitis talle järjekordse meistritiitli toonud finaalseerias järjest kolm mängu. Neist viimase Tallinnas skooriga 8:2.

Sillamäe meeskonna suurim väravakütt meistrisarjas oli 36 tabamusega Anton Pfening, Vitali Andrejev sai kirja 21 väravat.

Alliance kaotas esiliigas kaheksanda mängu järjest

JALGPALL. Eesti esiliigas kaotas Ida-Virumaa Alliance kaheksanda mängu järjest, jäädes 1:3 alla JK Viimsile.

Ida-Viru meeskonna ainsa värava lõi teisel poolajal Irakli Torinava hetkel, mil vastased olid skoorinud juba kolm korda.

Kuus punkti kogunud Alliance on esiliigas viimasel kohal.

Jõhvi sai hooaja esimese kaotuse

JALGPALL. Teises liigas hooaega viie võiduga alustanud Jõhvi Phoenixi ja Noova ühendmeeskonna võitude sari sai läbi laupäeval Maardus, kui tasavägises mängus jäädi 2:3 alla sealsele linnameeskonnale.

Omal ajal Nõmme Kaljuga Eesti meistriks tulnud Deniss Tjapkini ja Saksamaa kodakondsusega Vladislav Frieseni väravatest juhtis Jõhvi 61. minutil 2:1, kuid seda edu ei õnnestunud hoida. Mängu otsustanud võiduvärava lõi Maardu penaltist kohtumise viiendal lisaminutil.

15 punkti kogunud Jõhvi on teise liiga Põhja/Ida piirkonnas kolmandal kohal. Eespool on täiseduga jätkavad Maardu ja Rakvere Tarvas.