Narva ja Jõhvi saalijalgpallilahing jäi viiki

Kui oktoobris Jõhvis toimunud mängu võitis 6:3 Narva, siis nüüd Narvas lõppes kohtumine 3:3 viigiga. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel mängisid Narva United ja Jõhvi Phoenix tasavägises matšis 3:3 viiki.

Narvas enam kui 350 pealtvaataja ees rullunud mängus oli kodumeeskond veel kolm minutit enne lõpuvilet 3:2 juhtimas, kuid Jelissei Zahharovil õnnestus seis viigistada ja esimene viik tänavustel meistrivõistlustel oligi sündinud.

Sillamäe NPM Silmet nuhtles samas voorus skooriga 13:3 liigas kõik kaheksa senist mängu kaotanud Jõgevat. Sillamäe juhtis juba esimese poolaja järel 9:1. Kolm väravat lõid nii liiga suurim väravakütt Anton Pfening, kel on sel hooajal kirjas juba 17 tabamust, kui ka Anton Mašinistov.

Kolm Ida-Viru meeskonda asuvad meistrisarja tabeli keskosas kõrvuti kohtadel neljandast kuuendani. Neist parimana on Sillamäe kogunud 15 ning Narva ja Jõhvi mõlemad 10 punkti.