Seitsme aasta järel tuli Eesti meeste jäähokimeistri tiitel taas Ida-Virumaale

Lõppenud hokihooajal valmistasid Narva Paemurru spordikooli mängijad ohtralt rõõmu nii endale kui arvukatele poolehoidjatele. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Narva Paemurru spordikool tõi seitsmeaastase pausi järel Eesti meeste jäähokimeistri tiitli taas Ida-Virumaale.

Finaalseeria otsustavas, viiendas mängus alistas PSK Narva jäähallis 1500 poolehoidja ees Tartu Välgu kindlalt 7:1 ning võitis finaalseeria mängudega 3:2. Seeria senistest kohtumistest oli Narva võitnud kaks tulemustega 6:3 ja 10:2 ning Välk 494 samuti kaks tulemustega 6:4 ja 6:5.

Otsustavat mängu läks küll Tartu juhtima, kuid teise kolmandiku lõpus oli juba Narva ees 2:1 ja viimasel kolmandikul murti vastane täiesti maha. Kolm väravat viskas selles mängus Maksim Berežonov.

Viimati tuli Ida-Virumaa hokimeeskond ja just Narva PSK Eesti meistriks 2017. aastal.

Tänavu tulid mõlemad jäähokimeistri tiitlid Ida-Virumaale, sest naiskondade seas tuli teist aastat järjest Eesti meistriks Kohtla-Järve Everest.

Meeste arvestuses teenis teine Ida-Virumaa meeskond, Kohtla-Järve Viru Sputnik sel aastal pronksmedalid.

Eesti meistrivõistlustel osales sel aastal viis meeskonda ja seitse naiskonda.