Narva Trans sai abitreeneri 50 aasta juubelil 0:5 kaotuse

Aleksei Eremenko aeg Narva Transi peatreenerina sai läbi pärast pühapäevast 0:5 hävingut FC Kuresaarele. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Narva Transi jalgpallimeeskond tähistas abitreener Maksim Gruznovi 50 aasta juubelit pühapäeval äraspidisel moel, saades Kuressaarelt 0:5 kaotuse.

Kui eelnevates voorudes hakkas paistma, et uuenenud ja kirju rahvusvahelise koosseisuga Trans on pärast hooaja alguse suuri kaotusi kokkumängu ja hoogu leidmas, siis pikk sõit Saaremaale lõppes taas hävinguga.

Kuressaare lõi juba esimesel poolajal Narvale viis väravat, neist kolm viimast nelja minuti jooksul, mil Transi kaitsetöö lagunes täiesti.