Jõhvi tegi Valga pihuks ja põrmuks

Tanile Šapovalov panustas Valga meeskonna "hävitamisesse" 34 punkti. MATTI KÄMÄRÄ Foto: Põhjarannik

HITO/Karjamaa korvpallimeeskond tegi reedel õhtul Eesti teises liigas hävitustööd Valgas, põrmustades sealse kutseõppekeskuse meeskonna 113:59.

Kui esimesel poolajal suutis Ida alagrupi eeldatav autsaider Valga seisu veel enamvähem viisakana hoida 37:54, siis teisel poolajal tuli Jõhvi ülemvõim veelgi selgemalt välja.

Statistika põhjal oli HITO/Karjamaa parim selles kohtumises Taniel Šapovalov, kelle arvele kogunes 34 punkti ja 8 laupalli. Karel Laanemets viskas 17 ja Veiko Simm 16 punkti. Skoori tegid kõik kaheksa Valgasse sõitnud HITO/Karjamaa mängijat.

HITO/Karjamaal on Ida alagrupis kolm võitu neljast mängust. Liidrikohal olev Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline on samuti saanud kolm võitu, kuid neil pole seni ühtegi kaotust. Narval on seni kirjas vaid kaks nappi kaotust.

Juba järgmisel reedel kell 20 kohtub HITO/Karjamaa Valgaga uuesti, aga siis juba Jõhvi spordihallis.