Liidri peale HITO/Karjamaa hammas ei hakanud

Põhjarannik
Priit Käeni juhendatav HITO/Karjamaa on teises liigas saanud seitse võitu ja kolm kaotust. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eesti korvpalli teises liiga paremate hulka kuuluv HITO/Karjamaa kaotas 83:99 liiga liidrile Rapla korvpallikoolile, kes hoiab täiseduga esikohta.

Ida-Viru meeskond suutis Raplas toimunud kohtumises vastasega sammu pidada esimese veerandi, mis lõppes 22:23. Poolajaks tõmbas Rapla 15 punktiga ette 55:40 ja hoidis eduseisu kohtumise lõpuni. Kolmandal veerandil kärises vahe korraks ka üle 30 punkti.

HITO/Karjamaa parimad skooritegijad olid taas 17aastased Kert Kasemets (23 punkti) ja Tanel Maalma (17 punkti). Veiko Simm tõi 14 punkti.