HITO/Karjamaa tuli Hiiumaalt võiduga

Edvard Trumm noppis võidumängus koguni 18 lauapalli.
Edvard Trumm noppis võidumängus koguni 18 lauapalli. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eesti korvpalli teises liigas sai HITO/Karjamaa üheksanda võidu, alistades Hiiumaal sealse Askus Jetoili nimelise meeskonna 75:69.

Tasavägiselt kulgenud mängu pööras Ida-Viru meeskond enda kasuks kohtumise viimase viie minutiga. Suurimaks skooritegijaks oli seekord 23 punktiga 17aastane Tanel Maalma. Sellest 11 punkti viskas ta viimasel otsustaval veerandil, mida HITO/Karjamaa alustas kolmepunktilisest kaotusseisust.

Karl Teppo tõi 14 ja Edvard Trumm 12 punkti. Nagu enamasti tavaks, valitses Trumm ka lauavõitlust, noppides selles mängus koguni 18 lauapalli.

HITO/Karjamaa püsib üheksa võidu ja nelja kaotusega liigatabelis teisel kohal. Sel reedel kell 20 on Jõhvis pärast pikemat pausi taas kodumäng, kui vastaseks tuleb seitsmendal kohal olev Keila korvpallikool.