Kohtla-Järve naised tulid jäähokis Eesti meistriks

Eesti parim hokinaiskond on tänavu Kohtla-Järve Everest.
Eesti parim hokinaiskond on tänavu Kohtla-Järve Everest. Foto: Julia Tilku / Eesti Jäähokiliit

Kohtla-Järve Everesti jäähokinaiskond alistas laupäeval koduhallis lähirivaali Tallinna Roosa Pantri 2:1 ja kindlustas sellega tänavuse meistritiitli.

Kohtla-Järve naiskond jäi küll avakolmandikul kaotusseisu, kuid naiskonna kapten Anna Fedjajeva, kes töötab Jõhvi põhikooli kokana, viigistas teisel kolmandikul seisu ja viskas viimasel kolmandikul ka otsustava võiduvärava.

Eelneval kahel aastal Eesti meistriks tulnud Roosa Panter oli kohtumises ründavam pool. Kuid Everesti hoidis pinnal 20aastase väravavahi Uljana Jeggi tubli töö − ta tõrjus 23 pealeviset. Jeggi on olnud sel hooajal liiga parim väravavaht, tema tõrjeprotsent on 93,6.