Kohtla-Järve maksis Virumaa madinas Rakverele kätte

, ajakirjanik
Tänase mängu kangelane oli 18aastane ründaja Raivo Saar, kes lõi mõlemad JK Järve väravad. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Kohtla-Järve JK Järve maksis pühapäeva õhtul 2:0 võiduga Rakvere Tarvasele kätte aprilli lõpus saadud õudusfilmi stsenaariumiga kulgenud mängu kaotuse eest.

Kohtla-Järve Keemiku staadioni selle õhtu kangelaseks kerkis JK Järve ründaja Raivo Saar, kes saatis nahkkera Rakvere väravasse nii 34. kui ka ka 86. minutil.

18aastane Saar on löönud sel hooajal juba kümme väravat ja esiliiga paremate väravaküttide pingereas kerkis ta neljandaks.

Selle hooaja esimeses nende meeskondade mängus Rakveres mängis Järve peaaegu kogu kohtumise enamuses, juhtis teise poolaja alguses 2:0, kuid Tarvas võttis ikkagi 3:2 võidu.

Selle kaotuse järel tabas JK Järve mõõn. Järgnenud viiest mängust õnnestus võita vaid üks.

Sel neljapäeval lasi JK Järve kodustaadionil eelviimasel minutil võidu käest oma lähirivaali Pärnu Vapruse vastu. Pärnakad lõid viigivärava 89. minutil ja 1:1 viigiga lõppenud kohtumine ei võimaldanud JK Järvel tabelis  Pärnule lähemale tulla.

14 mängu pidanud JK Järve on 25 punktiga neljas. Rakvere Tarvas on 13 punktiga seitsmes.