Kestuskrossisõitjad tulid Lätist tagasi meeskondliku kolmanda kohaga

Peeter Lilleväli
Copy
Madona üllatas sõitjaid järskude tõusude ja langustega. Õnneks see tuhamäekogemusega idavirulasi verest välja ei viinud.
Madona üllatas sõitjaid järskude tõusude ja langustega. Õnneks see tuhamäekogemusega idavirulasi verest välja ei viinud. Foto: Krissu Konoplitsiki

Laupäeval toimus Madonas Läti meistrivõistluste neljas etapp kestuskrossis, kus Jõhvi motoklubi saavutas meeskondlikult kolmanda koha. 

Meie parimatena võitis Riho Keerme teise koha enduurode klassis ja Tanel Rauk oli klassis E2 kolmas. "Rada oli meeletult raske, kuna hõlmas ka varasemat enduurovõistluste trassi. See aga tähendas järske tõuse ja langusi, mis paljudel püksid püüli sõeluma võttis," rääkis Riho Keerme. Keegi takerdus ja kohe tekkis tropp taha. "Tehniline rada sundis alguses ettevaatusele ja suured augud tekitasid kätes krambi. Alles teisel sõidutunnil saime nii mina kui Tanel hoo üles," lisas ta. 

Pärast nelja etappi on Läti meistrivõistluste kokkuvõttes Tanel Rauk ning Riho Keerme oma klassi üldliidrid. Samuti hoitakse meeskondlikult kolmandat kohta. "Sellises seisus tuleb kindlasti osaleda Läti meistrivõistluste viimasel etapil nelja nädala pärast Liepajas," ütles Riho Keerme. Kahe nädala pärast toimub aga Paikusel Balti, Eesti ja Euroopa meistrivõistluste etapp kestuskrossis. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles