HITO/Karjamaa ronib august välja − juba teine võit järjest

HITO/Karjamaa on suutnud pärast seitset kaotust kaks järgmist mängu võita.
HITO/Karjamaa on suutnud pärast seitset kaotust kaks järgmist mängu võita. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eesti korvpalli esiliigas hooaega seitsme kaotusega alustanud HITO/Karjamaa sai eelmisel nädalal teise järjestikuse võidu, alistades võõrsil Paide Viking Window 92:82.

Teist mängu järjest õnnestus Ida-Virumaa parimal korvpallimeeskonnal juba avaveerandil turvaline edu saavutada ja kontrollida mängu lõpuvileni. Avaveerandi lõpuks juhtis HITO/Karjamaa 15 punktiga ja poolajaks olid edunumbrid 51:34.

Teisel poolajal õnnestus tänavusel hooajal juba viis võitu kirja saanud Paidel küll vahet vähendada ja viimasel veerandil kahanes edu mitmel korral vaid viiele punktile, ent hooaja teist võitu HITO/Karjamaa käest ei lasknud.