Iisaku koolipoisid panid oma küla vanameistrid kõvasti higistama

Ülar Sala kogus viimases mängus suurepärased statistilised näitajad: 26 punkti ja 17 lauapalli. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Iisaku gümnaasiumi/Reinar Halliku korvpallikooli võistkond oli Eesti teises liigas esimesele võidule lähemal kui kunagi varem, ent oma küla kogenud korvimehed Alutaguse klubist jätsid nad seekord veel sellest rõõmust ilma.

Kuid võidu nimel tuli vanameistritel siiski kõvasti higistada. Avaveerandi võitsid koolipoisid 22:16 ja poolajaks oli seis viigis 36:36. Kolmanda veerandi alguses läksid noored isegi nelja punktiga ette, aga siis sai teise liiga keskmike hulka kuuluv Alutaguse meeskond aru, et võidu võtmiseks tuleb gaas põhja suruda. Seda tehti nii põhjalikult, et järgnenud üheksa ja poole minuti skoor oli 26:0.

Viimasel veerandil lasti jälle ka koolipoistel vabamalt tegutseda ja kohtumise lõpptulemuseks jäi 79:64.