HITO/Karjamaa ei nihku esiliigas viimaselt kohalt kuidagi ettepoole

Veiko Simm oli mõlemas eelmise nädala mängus üks HITO/Karjamaa paremaid skooritegijaid ja lauavõitlejaid, aga tema pingutustest ei piisanud meeskonna võiduarve kasvatamiseks.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

HITO/Karjamaa ponnistused esiliiga viimaselt kohalt ettepoole tõusta ei kandnud eelmise nädala lõpus kahes kodumängus vilja: reedel tuli kindel kaotus liiga liidri Viimsi vastu, pühapäeval jäädi tasavägisemas mängus alla Tamsalule. 

Tellijale Tellijale

Tamsalu vastu lõppes poolaeg viigiga 43:43. Tasavägine mäng jätkus ka pärast vaheaega ja kolmanda veerandi esimesel viiel minutil hoidis HITO/Karjamaa isegi väikest eduseisu. Ent seisul 54:54 tuli sisse mõõn, kus kodumeeskond sai nelja ja poole minutiga vaid kaks punkti ja Tamsalu pääses ette 63:56. Kuigi viimase veerandi alguses kärises kaotusseis juba 12 punktile, muutis HITO/Karjamaa siiski veel mängu põnevaks. Erik Raud tabas järjest kolm kolmepunktiviset ja kui mängida jäi 2.43, oli vastasel vaid üks punkt rohkem. Aga need olid ka HITO/Karjamaa viimased punktid selles mängus ja lõpuks läks kirja kaotus 76:82.

Kohtumises seitse kolmest tabanud Erik Raua arvele jäi selles mängus 29 punkti, Margo Tali lisas 17 ja Veiko Simm, kes võttis ka 13 lauapalli, 16 punkti.  

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles