HITO/Karjamaa tegi liidri vastu hea mängu, aga lõpuks jäid ikka tühjad pihud

Veiko Simm tõi viimases mängus oma meeskonnale 31 punkti, kuid see ei päästnud kaotusest. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eesti korvpalli esiliigas viimasele kohale ankurdunud HITO/Karjamaa andis liiga liidrile KA Tallinna Kalev/TSK-le Lasnamäel tugeva lahingu, aga tabelisse läks ikkagi hooaja 16. kaotus 96:112.

52:50 Tallinna kasuks lõppenud poolaja järel jätkus punkt punkti mäng veel kolmandalgi veerandil. Otsustava vahe tõmbas selle võiduga esiliigas liidriks tõusnud pikema varumeeste pingiga pealinna meeskond sisse neljanda veerandi alguses.

HITO/Karjamaa poolt tegi supermängu Veiko Simm, kes viskas 31 punkti ja võttis 8 lauapalli. Urmet Roosimägi lisas 19 punkti.

Neli vooru enne põhiturniiri lõppu on HITO/Karjamaal kaks võitu. Esiliigast väljalangemisest päästvast kümnendast kohast lahutab kolm võitu.