HITO/Karjamaa rullis Harjumaa noortest suurema higivalamiseta üle

HITO/Karjamaa mängiv treener Margo Tali tabas mitu kaugviset ja jagas meeskonnakaaslastele osavaid sööte. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

HITO/Karjamaa sai reedel õhtul Eesti korvpalliliigas kolmanda võidu alistades Harjumaa Rae Spordikooli 109:72.

Ida-Viru korvpallurid kurnasid põnevuse sellest mängust välja juba esimesel veerandil  minnes juhtima 15 punktiga. Esimese poolaja lõpuks kasvas edu juba 31punktiseks - 65:32.

Rahulikus tempos kulgenud teisel poolajal lasi HITO/Karjamaa  põhiliselt 16-17aastastest noormeestest koosneval vastavõistkonnal vabamalt tegutseda. Kaitsemängule kumbki meeskond sellises seisus suurt tähelepanu enam ei pööranud. HITO/Karjamaa vanameistrid hoidsid tribüünidel oleva publiku meeli erksana mitme osava sööduga.

Lõppskooriks kujunes 109:72. HITO/Karjamaa parim skooritegija oli 28 punkti visanud Kert Kasemets, kes tabas kaheksast kolmepunktiviskest viis.

Erik Raud tõi 18, Karl Teppo 14 ja Margo Tali ning Andrus Lehismets mõlemad 11 punkti. Edvard Trummi Veiko Simmi puudumisel kontrollis lauavõitlust Tali, kel läks statistikasse kirja 14 lauapalli.

HITO/Karjamaa on hooaega alustanud kolme võiduga neljast mängust. Järgmisel reedel, 28. oktoobril kell 20 mängib HITO/Karjamaa Jõhvis meeskonnaga, kelle nime pähejätmist tuleb veidi harjutada: TALTECH BS/FENSTER/TSK. Lihtsamalt öeldes on see tehnikaüliikooli  korvpallikooli meeskond, kus mängivad suuremas osas 18-20aastased noormehed. Meeskonnal on neljast mängust võitnud kaks.