FC Alliance pidi esimeses kodumängus Kiviõlis leppima suure kaotusega

FC Alliance pidas hooaja esimese kodumängu Kiviõlis Viimsi vastu väga talvistes oludes. Foto: Ksenia Rubina / FC Alliance

Ida-Virumaa paremaid noori jalgpallureid koondav FC Alliance pidas esimest korda esiliigas kodumängu Kiviõli uuel jalgpallistaadionil, kuid pidi leppima 2:6 kaotusega Viimsi jalgpalliklubile.

Kiviõli Arena nime saanud staadionil rullus mäng nelja miinuskraadi ja kõleda tuulega kunstmuruväljakul, mil peal lumetriibud. Varumängijad istusid platsiservas tekkide all soojas.

Mitmetesse meistriliiga klubidesse kuulunud ja viiel korral ka Eesti rahvuskoondist esindanud, kuid praegu harrastajana jalgpalli mängiv Janar Toomet viis 14. minutil Viimsi juhtima ning poolaja lõpus kasvatas Gregor Lehtmets edu veelgi.