Transi uue ründaja esimesed väravad tõid meeskonnale teise võidu

Sel hooajal Transiga liitunud Tristan Koskor, kes on varem mänginud Tartu Tammekas, Tallinna Floras ja ka Küprose liigas, lõi laupäeval oma esimesed väravad ka Ida-Virumaa meeskonna eest. Foto: Narva Trans

Sel hooajal Narva Transiga liitunud Tristan Koskori löödud esimesed väravad tõid meeskonnale 2:1 võidu Tallinna Kalevi üle.

Sel kevadel gripi põdemise tõttu mitmeid mänge vahele jätnud Koskor kerkis mängu kangelaseks teise poolaja keskel.

Kuigi kohtumises Tallinna Kaleviga, kes oli üllatuslikult meistriliigas kolmandaks tõusnud, oli Trans ründav pool, avasid esimesel poolajal skoori vastased. Transi mängijad ei suutnud 29. minutil kuidagi palli oma karistusalast minema lüüa ning Ramol Sillamaa saatis ilusa ja täpse löögiga palli Transi väravanurka.