Narva Trans sai enne Jerevani sõitu kodus kõva koslepi Pärnult

Aleksei Matrossov on oma tõrjetega päästnud Narva Transi arvukates kohtumistes, kuid viimane mäng Pärnu Vapruse vastu läks tal aia taha. Foto: Narva Trans

Eurosarja mängu eel hävis Narva Transi jalgpallimeeskond Eesti meistriliigas Pärnu Vaprusele koguni 0:4.

Narvalased jäid juba kohtumise alguses 0:2 kaotusseisu. Vaprus avas skoori, kui eelmisel hooajal Transi särki kandnud Kevin Aloe saatis palli äärelt värava ette, see tabas aga Transi kaitsjat ja lendas suunamuutuse järel Transi väravasse. Mõned minutid hiljem hüppas Transi väravavaht Aleksei Matrossov karistusala servas otsa Pärnu ründajale ja Vaprus lõi penaltist teise värava.

Teisel poolajal oli taas peategelane Matrossov, kes kahel korral tõrjus värava ees kõrge palli käega vastase jalale, nii et too sai lähedalt palli väravasse koksata.