Karikakaitsja Narva Trans pudenes konkurentsist

Narva Transi heitlik hooaeg lõppes nukralt: meistrisari lõppes nelja kaotusega järjest ja lisaks ei õnnestunud karikasarjas jagu saada esiliigas mängivast Viimsist. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Tänavu Eesti jalgpalli karikavõitjaks tulnud Narva Trans seda tiitlit kaitsta enam ei saa, sest langes konkurentsist juba kaheksandikfinaalis.

Laupäeval võõrsil toimunud kohtumises jäi Trans 0:1 alla tänavu esiliigas teiseks tulnud Viimsi jalgpalliklubile.

Narva olukord läks hapuks 72. minutil, kui teise kollase kaardi pärast pidi väljakult lahkuma nende keskväljamootor Deniss Poljakov. Viimsi kasutas mängijate arvulise üleoleku ära juba neli minutit hiljem, kui Oskar Mägi saatis palli Aleksei Matrossovi väravasse.

Et vähemusse jäänud Transi ponnistused seisu viigistamiseks vilja ei kandnud, kaduski võimalus karikasarja järgmistes voorudes uue aasta kevadel karika kaitsmise eest võidelda. Ühtlasi sai laupäeval selgeks, et järgmisel hooajal Narva Transil eurosarjas mängimise lootust enam pole.