Trans lõi Florale kolm väravat, aga ei saanud tabelisse punktipoegagi

Põhjarannik
Transi väravavaht Aleksei Matrossov pidi mängus Floraga neljal korral palli oma väravast välja võtma. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Narva Trans tuli meistriliigas mängus valitseva meistri Tallinna Flora vastu välja 0:3 kaotusseisust, kuid jäi mängu lõpuks ikkagi tühjade pihkudega.

Trans jäi juba teise poolaja alguses 0:3 kaotajaks, kuid suutis seejärel teha võimsa tagasituleku ning 83. minutil viigistas Argentina ründaja Rolon pealöögiga seisu 3:3. Kuigi selline sündmuste käik andis Narvale ka emotsionaalse edu, eksiti siiski 87. minutil taas rängalt kaitses ja lasti Mark Anders Lepikul Flora võiduvärav lüüa.

Trans on viiest mängust kaotanud neli ja võitnud ühe ning on liigatabelis kolme punktiga eelviimasel, üheksandal kohal.

Esiliiga B-tasandil võitis Transi U21 meeskond Jegor Žuravljovi löögist 1:0 Nõmme Kalju U21 meeskonda ja tõusis tabelis 10 punktiga kolmandaks. Jõhvi Phoenix kaotas 1:4 Kuressaare U21 meeskonnale ning on nelja punktiga kaheksas.