Jahilaskurid tegid Eesti meistrivõistlustel hea tulemuse

Põhjarannik
Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: Erakogu

Nädalavahetusel toimusid Paliveres Eesti meistrivõistlused jahilaskmises klassis Sporting, kus Ida-Viru jahilaskurklubi esindajad teenisid kaks medalit.

Parimaks laskuriks krooniti 174 tabamusega Veikko Tihvan, kellele polnud välisvõistlejate osavõtust hoolimata vastast. Tihvanile oli see kahekümnes Eesti meistri tiitel täiskasvanute arvestuses. Veteranide klassis tuli Viktor Beregov 133ga hõbedale. Põnev oli seis meeskondlikus arvestuses, kus idavirukatel tuli vaid ühe tabamusega alla vanduda hõbeda võitnud Karni/Võru võistkonnale.

"Minu väike taktikaline viga, kui tagantjärele vaadata, et meeskonnavõistlusele just need mehed registreerisin," ütles meeskonna esindaja Kaupo Tihvan. "Viktor Beregov laskis erakordselt hästi ning kui tema oleks seekord meeskonnaarvestuses olnud, oleks hõbe olnud kindel. Aga see on tagantjärele tarkus."