Ligi veerand miljonit eurot teeninud Trans otsib väravalööjat

Narva Transi president Nikolai Burdakov otsib praegu meeskonda nii head ründajat kui ka uut peatreenerit. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eesti jalgpallikarika finaalmänguni jõudmine tähendab Narva Transi kassale prisket lisaraha ehk ligemale 240 000 eurot, millest võiks olla abi ka tänavuse hooaja põhimure lahendamisel − väravalööja leidmisel.

Narva meeskonda võiks meistriliiga esimese veerandi järel pärjata heade võimaluste luhtumise tšempioni tiitliga. Meistriliiga esimese üheksa mänguga õnnestus lüüa vaid kaheksa väravat ja neistki pooled ühes mängus liiga senisele autsaiderile Tallinna Kalevile. Teisipäeva õhtul toimunud Eesti karikasarja poolfinaalis põlesid küll lõpuvile ajaks Fama staadionil ilusad numbrid 5:0, kuid Transi jaoks ei osutunud loosiõnnega vastaseks tulnud esiliiga keskmikust FC Elvast jagu saamine sugugi lihtsaks. Esimest korda õnnestus pall vastase väravavõrku toimetada alles vaheaja eel, kuigi tekitatud võimaluste poolest oleks 5:0 eduseis võinud olla juba esimese 45 minuti järel.