HITO/Karjamaale said esiliigas osaks karmid tuleristsed

Erik Gamzejev
, ajakirjanik
Copy
Nii nagu eelmisel hooajal teises liigas, oli Veiiko Simm ka esimeses esiliiga kohtumises oma HITO/Karjamaa üks põhitegijaid, ent tema poolt toodud 18 punkti ja 11 lauapalli ei päästnud meeskonda suurest kaotusest.
Nii nagu eelmisel hooajal teises liigas, oli Veiiko Simm ka esimeses esiliiga kohtumises oma HITO/Karjamaa üks põhitegijaid, ent tema poolt toodud 18 punkti ja 11 lauapalli ei päästnud meeskonda suurest kaotusest. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Alanud hooajaks Eesti korvpalli esiliigasse tõunud HITO/BC Karjamaa sai hooaja avamängus tugevamas seltskonnas karmid tuleristsed jäädes võõrsil Viimsi/Notole alla 66:100.
 

Ida-Virumaa parima korvpallimeeskonna jaoks läks mäng käest juba varakult. Esimese veerandi järel oli vastane pääsenud ette 18 punktiga ja vaheajaks oli kaotusseis juba 27:58. Mulllu esiliiga põhiturniiril viiendaks tulnud Viimsi/Noto hoidis turvalist eduseisu teisel poolajal suuremate raskusteta. 

Ühiseid trenne vähe teha saanud HITO/Karjamaa suure kaotuse üks peamisi põhjusi oli suur pallikaotuste arv, mida kogunes mängu lõpuks 27, vastaste 14 vastu.

Ka Ida-Viru meeskonna üks põhirelvasid - kaugvisked, ei toiminud. 18st üritusest jõudsid sihile vaid kolm.

HITO/Karjamaale tõi Veiko Simm 18 punkti, Andrus Lehismets ja Edvard Trumm lisasid kumbki 13 punkti. Simmile läks lisaks kirja 11 ja Trummile 10 lauapalli. Simmil oli ka ülekaalukalt oma meeskonna parim kasuteguri näitaja - 35.

Järgmisel reedel kell 20 peab HITO/Karjama Jõhvi spordihallis hooaja esimese kodumängu, kus vastaseks tuleb Tartu Ülikool/Kuremaa SK, kes jäi avakohtumises 68:82 alla Tallinna Kalev/TSKle.

Vaata mängu protokolli siit.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles