T, 27.09.2022

Narva Transi uus peatreener tuleb Soomest

Erik Gamzejev
Narva Transi uus peatreener tuleb Soomest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Soome kodakondsusega Aleksei Jerjomenko mängis ise ligemale 25 aastat Venemaa, Soome, Norra ja Kreeka klubides. Viimased kümme aastat on ta tegutsenud treenerina.
Soome kodakondsusega Aleksei Jerjomenko mängis ise ligemale 25 aastat Venemaa, Soome, Norra ja Kreeka klubides. Viimased kümme aastat on ta tegutsenud treenerina. Foto: Narva Trans

Narva Transi jalgpallimeeskonna uueks peatreeneriks sai Aleksei Jerjomenko, kes on ise mänginud Venemaa kõrgliiga klubides ja kelle pojad on Soome koondise tugisambad.

Transi president Nikolai Burdakov sõnas, et Jerjomenko palkamist kaalus ta juba aasta tagasi. "Kohtusime ja rääkisime, aga kokkuleppeni veel ei jõudnud. Nüüd otsis ta meid ise üles," ütles Burdakov, kelle sõnul on uus peatreener natuke Transiga ka tuttav.

Jerjomenko kasuks rääkis klubi presidendi kinnitusel ka see, et ta pooldab ründavat jalgpalli. Jerjomenko märkis klubi kodulehe vahendusel, et talle meeldib Barcelona ja Ajaxi mängustiil, millega kaasnevad tugev pressing ja domineerimine väljakul. "Kellelegi ei meeldi taga istumine ja ootamine − ei mängijatele ega pealtvaatajatele," teatas uus peatreener.

Märksõnad
Tagasi üles