Trans ja Alliance koduväljakul punktilisa ei saanud

Põhjarannik
Sergei Terehhovi juhendamisel alistas Narva Trans eelmisel nädalal karikasarja veerandfinaalis Paide, kuid pühapäevases meistriliiga mängus Kuressaare vastu punktilisa saada ei õnnestunud. Foto: Narva Trans

Eesti meistriliigas jäi Narva Trans koduväljakul 0:1 alla Kuressaarele.

Tasavägiselt kulgenud mängu otsustav hetk oli paarkümmend minutit enne kohtumise lõppu, kui Transi kaitsja Aleksandr Kulinitš lükkas karistusalas pikali Kuressaare mängija ja kohtunik määras penalti. Eelmisel nädalal karikamängus Paide vastu penaltite tõrjumises hiilanud ja Transi poolfinaali viinud väravavaht Aleksei Matrossov seekord oma meeskonda päästa ei suutnud ja Märten Pajunurme löök tõi 1:0 võidu Kuressaarele.

Trans on kuuest mängust võitnud ühe ja kaotanud viis ning on kolme punktiga kaheksandal kohal.

Esiliigas kaotas Ida-Virumaa Alliance JK Tabasalule 2:5. Vastupidi sellele, mida lõppskoor näitab, olid Ida-Viru noored platsil domineerivaks pooleks. Kuid vastane kasutas ära väravavahi ja kaitsjate jämedad vead. Eriti hulluks kujunes 1:1 seisult alanud teise poolaja algus, mil Tabasalu lõi seitsme minuti jooksul kolm väravat.

Alliance on võitnud esiliigas kaks ja kaotanud neli mängu ning on kuue punktiga kaheksas.

Teises liigas kaotas Kohtla-Järve JK Järve 2:6 Tallinna Araratile. Ainsa Ida-Viru klubina sai nädalavahetusel punktilisa Jõhvi Phoenixi ja Noova ühendmeeskond, kuid seda tänu loobumisvõidule, sest vastane Valga Warrior ei saanud meeskonda kokku.