Kaotasid nii Trans kui ka Alliance

Kohtumises Levadiaga teenis Narva Trans sel hooajal esimese penalti, kuid tänavu meeskonnaga liitunud lõunakorealase Kimi löögi suutis vastaste väravavaht tõrjuda. Foto: Narva Trans

Narva Trans tegi Eesti jalgpalli meistriliiga tippu kuuluva Tallinna Levadia vastu kodustaadionil südi mängu, kuid jäi lõpuvile kõlades siiski tühjade pihkudega, sest tablool oli skoor 0:1.

Brasiillane Heitor viis 13. minutil Levadia nurgalöögist tulnud palli täpse pealöögiga juhtima. Transil oli poolaja lõpus hea võimalus seis viigistada, kuid lõunakorealase Kimi pehmevõitu penaltilöögi tõrjus Levadia väravavaht Karl Andre Vallner.

Mängu lõpuosas tekkis Narval ka paar head viigistamisvõimalust, kuid neid ei õnnestunud ära kasutada ja nii sai Trans hooaja kaheksanda kaotuse kolme võidu ja ühe viigi kõrvale. 12 vooruga vaid kaheksa väravat löönud ja kümme punkti kogunud Trans on liigatabelis kaheksandal kohal.