R, 8.12.2023

Ühiselamus rünnati meest

Politseikroonika
Põhjarannik
Copy
Foto: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

22. septembril lõi 42aastane mees Kohtla-Järvel ühiselamu fuajees talle tuttavat 49aastast meest. Meedikud viisid kannatanu tervisekontrolliks haiglasse. Politsei pidas lööja kuriteos kahtlustatavana kinni.

Peretülides pussitati meest ja löödi ämma

Nädalavahetusel vohas Ida-Virumaal perevägivald, ühe juhtumi puhul lõi naine abikaasat terariistaga.

24. septembril puhkes Narvas Tallinna maantee korteris naise ja mehe vahel tüli, mille käigus naine meest terava esemega lõi. Mees sai viga ning politseinikud pidasid naise kuriteos kahtlustatavana kinni.

24. septembril lõi 46aastane mees Ahtmes Maleva tänava korteris tüli käigus oma ema. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

23. septembril puhkes Ahtmes Puru teel lähisugulaste vahel tüli, mille käigus lõi joobes 48aastane mees oma 75aastast ämma. Naine sai viga. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Lüganusel tegutsesid vargad

22. septembril avastati, et Lüganuse vallas on sisse murtud garaaži ning varastatud sealt neli autorehvi ja tungraud. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

23. septembril avastati, et Lüganuse vallas on lahti murtud kahe konteineri uksed ning minema viidud ehitusmaterjali. Kahju ja juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse kriminaalmenetluses.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles