L, 2.12.2023

Hulk moldovlasi saadeti piirilt tagasi

Politseikroonika
Põhjarannik
Facebook
Comments
Foto: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

26. septembril tõkestati maanteepiiripunktis Eestisse sisenemine üheksal Moldova, viiel Venemaa, kolmel Ukraina, kahel Iisraeli ja ühel Ameerika kodanikul. Päev varem saadeti tagasi veel kolm moldovlast. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid oma reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks Eesti riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Jõhvis ja Narvas vohas vägivald

26. septembril teatati politseile, et Narvas Rahu tänava korteris lõi 48aastane mees olmetüli käigus 49aastast naist. Politseinikud pidasid lööja kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Samal päeval tuli teade, et Jõhvi linnas lõi 51aastane mees teda korrale kutsunud meest. Politseinikud pidasid lööja kinni.

26. septembril anti politseile teada, et Narvas Pähklimäe tänava meelelahutusasutuses löödi 21aastast naist.

27. septembril teatati politseile, et Narvas Soldina tänava kortermajas lõi 44aastane mees tüli käigus oma naist. Politseinikud pidasid lööja kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles