Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Ossipenko heidab Jõhvi vallavanemale ette auto väärkasutust

Maris Toomel. FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Nikolai Ossipenko, kelle valimisliit Jõhvis valimiste järel opositsiooni jäi, kahtlustab vallavanem Maris Toomelit ametiauto väärkasutamises. Toomel peab seda enne vallavanema valimist ajastatud rünnakuks.

Tellijale Tellijale

"Täna on olemas kahtlused Jõhvi vallavalitsusele kuuluva sõiduauto Škoda Superb registrinumbriga 468BXT mittesihipärase kasutamise kohta," kirjutas Ossipenko oma arupärimises Toomelile, tuues näiteid, et autot on nähtud seismas küll Reformierakonna ürituse toimumiskohas, küll vallavanema kodu juures.

Maris Toomel ütles, et vallavanema ametiauto on kogu aeg vallavanema valduses ja kasutuses ning Jõhvi vallavalitsus on alati deklareerinud ja tasunud vallavanema kasutuses oleva ametiauto eest erisoodustusmaksu. See annab õiguse kasutada ametiautot lisaks ametiülesannete täitmisele ka viimasega mitteseotud tegevuseks. "Vallavanem on ametis 24 h ning kõik arupäringus nimetatud sõidud ja kohad on olnud seotud ametisõitudega. Tänane rünnak on puhtalt pastakast välja imetud, et kuidagi halvustada ja panna mind negatiivsesse valgusesse," sõnas ta.

Tagasi üles
Back