Repinski on riigikogus üks suuremaid popitegijaid (1)

Erik Gamzejev
, ajakirjanik
Copy
Jõhvis üleval olnud valimiskampaania plakatil lubasid nii Valeri Korb, Yana Toom kui Martin Repinski seista siinse piirkonna eest. Korb ei osutunud valituks, Toom eelistas riigikogule taas europarlamenti ja Repinski puudub sageli riigikogu istungitelt.
Jõhvis üleval olnud valimiskampaania plakatil lubasid nii Valeri Korb, Yana Toom kui Martin Repinski seista siinse piirkonna eest. Korb ei osutunud valituks, Toom eelistas riigikogule taas europarlamenti ja Repinski puudub sageli riigikogu istungitelt. Foto: Пеэтер Лиллевяли / Põhjarannik

Ida-Virumaalt riigikogusse valitud keskerakondlane Martin Repinski oli lõppenud istungjärgul üks suuremaid puudujaid, jättes osalemata ligemale pooltel istungitel. 

Märtsis valitud riigkogu uus koosseis jõudis enne ligikaudu kaks ja pool kuud kestvale suvepuhkusele minekut pidada 31 istungit. Repinskit polnud kohal 13 istungil. Puudujate edetabelis sai ta 101 riigikogu liikme seas "hõbemedali", jäädes alla vaid reformierakondlasele Yoko Alendrile, kel kogunes 14 puudumist. 

Neid saadikuid, kes puudusid kümnelt või enamalt istungilt, on kokku vaid viis. 

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles