Viru vangla väravate juures võttis Voronovi avasüli vastu sümpaatne naisterahvas.
Enne lumivalge BMW maasturi juurde astumist ja sellesse oma suurte kompsude laadimist peatus Voronov vanglat ümbritseva piirdeaia juures ning lehvitas mitu korda heldinult vanglahoone akende suunas.
Mitu aia taga arestimaja hoovis jalutanud noort meest saatsid Voronovi heakskiitvate pilkude ja hüüetega.
Teda samuti oodanud Põhjaranniku ajakirjanikku Voronov vaid teretas, ent igasugusest edasisest vestlusest keeldus kategooriliselt ega pillanud rohkem sõnagi. Voronovi eest saatis ajakirjaniku vene keeles pikalt teda saatnud kaaslanna.
Mis saab edasi?
"Ma ei arva, et see, mis Voronoviga viimase aasta jooksul toimus, talle lihtne on olnud, seepärast pean ajakirjanike tähelepanu tema persooni vastu pealetükkivaks ja eelarvamuslikuks," tuletas Voronovi linnamajanduskomisjoni esimehe ametis välja vahetanud Narva volikogu liige Aleksei Mägi meelde, et iga inimene otsustab ise, kas ta osaleb poliitikas või mitte. "Härra Voronov peab pärast üleelatut end taas leidma," lisas ta.
See on nagu loos tarakanist, kes tegelikkuses polnud sugugi nii hirmus, nagu teda kujutati.
Aleksandr Brokk
Narva suurärimees Aleksandr Brokk kahtleb, et Voronovi mõju kohalikus poliitikas ka edaspidi tuntav on. "Ei hakka seda keegi mõjutama, seda enam, et praegu on selline raske aeg, mil kõik istuvad kodus ning mingeid otsuseid õieti ei tehtagi. Kõik seisab."
"Ma ise olen ka ühe komisjoni liige ning meie omavaheline suhtlus käib interneti teel, nii et me ei saa isegi mitte üksteisele silma vaadata. Praegu on kõik suhted, kohtumised, vestlused ja kogunemised nagunii raskendatud, nii et ma arvan, et Voronovil selles mingit rolli olema ei saa."