HITO/Karjamaa sai jagu Valmo Kriisa meeskonnast

HITO_alistas_Rocki_tmlVnnry.mp4
HITO_alistas_Rocki_tmlVnnry.mp4 Foto: Pilt videost

HITO/Karjamaa sai Eesti korvpalli teises liigas hooaja teise võidu alistades 75:57 Rock Tartu Terminali, kelle põhimootoriks on endine Eesti koondise tagamängija Valmo Kriisa.

Reede õhtul Jõhvi spordihallis toimunud mängus pääses Ida-Viru meeskond avaveerandi lõpuks 22:10 ette. Poolajaks vähendas Tartu meeskond vahet seitsmele punktile 38:31.

Pärast vaheaega tõmbas HITO/Karjamaa kaitses tugevamalt kokku ja tegi esimese viie minutiga mängu otsustanud vahespurdi 8:0. Viimasel veerandil õnnestus Tartul korraks vähendada vahet seitsmele punktile, kuid mängu lõpp kuulus kindlalt kodumeeskonnale.

HITO/Karjamaale tõi Jarko Kool 22 ja Kert Kasemets 14 punkti. Lauavõitlust taas valitsenud Edvard Trumm sai seekord kirja 15 lauapalli, lisaks 11 punkti ja viis resultatiivset söötu ning kokkuvõttes ka oma meeskonna parima efektiivsuse näitaja 25.

Vastaste suurim skooritegija oli 14 punktiga  48aastane Valmo Kriisa, kes kuulus aastatel 1995-2010 Eesti koondisesse ja on Eesti kõrgliigas läbi aegade parimana visanud üle 8400 punkti.

HITO/Karjamaa on võitnud mõlemad tänavuse hooaja kohtumised.