Kolumblane lõi Transi võiduvärava otse nurgalöögist

Kolumblane Harlin Jose Suarez Torres on Eesti meistriliigas Transi kasuks löönud sel hooajal kolm väravat. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Kolumblane Harlin Jose Suarez Torres kindlustas Eesti meistriliigas Narva Transile 2:1 võidu Nõmme Kalju üle, kui keerutas palli väravasse otse nurgalöögist.

Trans jäi Kalju vastu esimesel poolajal 0:1 taha, kuid enne vaheaega viigistas Tristan Koskor penaltist seisu. See oli Koskoril juba 14. värav sel hooajal meistriliigas ja enamat pole suutnud ühegi teise meeskonna mängijad. Koskori kannule väravaküttide pingereas tõusis Flora ja Eesti koondise igiliikur Konstantin Vassiljev, kel on kirjas 13 tabamust.

Tänu teisele võidule järjest kindlustas 38 punkti kogunud Trans meistriliigas seitsmendat kohta. Neli vooru enne hooaja lõppu edestab Trans Kuressaaret viie punktiga. Narvalastest viis punkti eespool on aga kolm meeskonda: Tallinna Kalev, Nõmme Kalju ja Pärnu Vaprus.