/nginx/o/2025/03/24/16734719t1h00b7.jpg)
24. märtsi hommikul helistati häirekeskusesse, et Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Ridaküla tänaval raamatukogu ees lamab lambatall.
24. märtsi hommikul helistati häirekeskusesse, et Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Ridaküla tänaval raamatukogu ees lamab lambatall.
Tall oli tõenäoliselt nõrk, sest ta ei suutnud ära joosta. Päästjad püüdsid loomakese kinni ja andsid üle loomapargi töötajatele. Päästjad said teada, et lambatalle märgati linna peal liikumas juba eelmise päeva õhtul.
21. märtsi õhtupoolikul anti häirekeskusele teada, et Narvas Paul Kerese tänava kortermajas on trepikojas suitsu. Teataja sõnul oli korteris kuulda töötavat suitsuandurit, uksele koputades aga ust ei avatud. Kui päästjatele tegi elanik lõpuks ukse lahti, oli korter suitsu täis, sest elanik oli tukkuma jäänud ja samal ajal oli pliidil toit kõrbema läinud. Oht eemaldati ja toad tuulutati.