N, 23.03.2023

GALERII: Jõhvi võimuliit peab suvelõpupidu

Peeter Lilleväli
GALERII: Jõhvi võimuliit peab suvelõpupidu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärastlõunasel piknikul oli kohal ka endine vallavanem, kes istub volikogu liikmete Tamara Põlevina ja Jekaterina Vassiljeva vahel.
Pärastlõunasel piknikul oli kohal ka endine vallavanem, kes istub volikogu liikmete Tamara Põlevina ja Jekaterina Vassiljeva vahel. Foto: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

Kolmapäeva pärastlõunal kogunesid Jõhvis võimuloleva koaltsiooni saadikud Kahula küla avalikule kiigeplatsile pidama suvelõpupidu. 

Eelmisel nädalal umbusaldamise üleelanud Ossipenko valimisliidu Jõhvi - meie kodu ja Keskerakonna võimuliidu saadikutega oli kella 15 ajal ühinenud ka keskerakondlasest riigikogu liige Martin Repinski. Paljude volikogu liikmete kinnitusel oli just Repinski praeguste võimude tagandamiskatse üks algatajaid, kuid  loobus sellest viimasel lahkudes pärast saadikuõiguste taastamist juba kolme nädala pärast volikogust.  Peol osalesid ka volikogu esimees Eduard East ja vallavanem Max Kaur ning abivallavanem Natalja Abel. 

Fraktsiooni Jõhvi - meie kodu esimehe Tamara Luigase sõnul kogunes Jõhvi võimuliit tähistama suve lõppu ja õnnitlema neid koalitsioonikaaslasi, kel suvel oli sünnipäev. 

Märksõnad
Tagasi üles