T, 6.12.2022

Ossipenko sai jälle korruptsioonikahtlustuse, koos temaga Kohtla-Järve ametnikud ja poliitikud

Erik Kalda
, ajakirjanik
Ossipenko sai jälle korruptsioonikahtlustuse, koos temaga Kohtla-Järve ametnikud ja poliitikud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Nikolai Ossipenko on viimase vähem kui 10 aasta jooksul juba teist korda kahtluse all seoses Kohtla-Järve linnavalitsuses toimunud korruptsioonilooga, mis puudutab linna tänavate hooldust ja remonti. Esimesel korral ta kohtu alt pääses.
Nikolai Ossipenko on viimase vähem kui 10 aasta jooksul juba teist korda kahtluse all seoses Kohtla-Järve linnavalitsuses toimunud korruptsioonilooga, mis puudutab linna tänavate hooldust ja remonti. Esimesel korral ta kohtu alt pääses. Foto: Kuvatõmmis

Teisipäeval pidasid politseinikud Alajõel talle kuuluvas puhkekeskuses Suvi kinni kohaliku ettevõtja Nikolai Ossipenko ning mitu Kohtla-Järve volikogu liiget ja munitsipaalametnikku, keda kahtlustatakse altkäemaksu andmises ja võtmises ning mõjuvõimuga kauplemises.

Kohtla-Järve linnavalitsus jõudis teisipäeval oma istungist kaheksa punkti läbi vaadata, kui ruumi astusid keskkriminaalpolitsei töötajad, kes teatasid, et seoses alustatud kriminaaluurimisega peavad nad tegema mõningaid toiminguid. Kinni peeti abilinnapea Vitali Borodin, kuid ütluste andmiseks sõidutati Jõhvi Rahu tänava politseimajja ka linnapea Toomas Nael, keda kahtlustatavate seas siiski pole.

Kahtlustus: mõjutas ametnikke enda kasuks otsustama

Märksõnad
Tagasi üles