Uuenenud koosseisuga Transi tabas meistriliiga avamängus häving

Viimane Narva Transiga liituja on 27aastane poolkaitsja German Šlein.
Viimane Narva Transiga liituja on 27aastane poolkaitsja German Šlein. Foto: Narva Trans

Meistriliiga avamängus Tallinna Levadialt 0:6 tappa saanud Narva Transi uueks hooajaks palgatud uued jalgpallurid ei ole omavahel platsi peal veel õiget klappi leidnud.

Narva jäi ühe tänavuse hooaja favoriidi vastu hätta juba kohtumise alguses, kui 5. minutil lasti värava lähistelt vabalt löögile sinna sisse jooksnud Levdia kapten ja kaitsja Rasmus Peetson. Poolaja lõpuks oli Narva kaotusseis juba 0:3. Kui teise poolaja alguses määrati Transi väravasse veel küsitav penalti, mille vastu protestimise eest sai punase kaardi narvalaste peatreener Aleksei Eremenko, oli mängu saatus täiesti klaar.

Jõudude vahekorda kirjeldab lisaks skoorile ilmekalt ka see, et Trans suutis kogu mängu jooksul teha vaid kaks pealelööki, vastased seevastu 22.