Põhjarannik 24. oktoobril

Eesti Energia Balti elektrijaam toodab lisaks elektrile ka Narva majadele soojust. Umbes 60 protsenti selle soojuse maksumusest moodustab kerkinud põlevkivihind. Selle pideva kallinemise tõttu otsivad energeetikud katelde kütmiseks taskukohasemaid alternatiive - puidust söeni. Osalt tänu sellele on Narva keskküte endiselt odavaim Eestis.

FOTO: Matti Kämärä

* Narvas tõuseb juba enne kevadet järsult soojuse ja kuuma vee hind. Arvestades, et taas võimule tõusnud Keskerakond lubas enne valimisi, et nad hoiavad kommunaalkulude tõusu ära, tuli see uudis narvalastele halva üllatusena.

* 1. novembrist toimub Kohtla-Järve bussiliinidel mitu muudatust. Kõigile liinidele saadetakse uued bussid, muutuvad sõiduhinnad, võimalik on kasutada elektroonilist sõidudokumenti.

* Jõhvi vallavõimud on haaranud initsiatiivi, et rajada maakonnakeskusesse tervisekeskus. "Sotsiaalministeeriumi kaardile on Jõhvi märgitud, aga kuidas sellega edasi minnakse, sõltub suuresti meist endist," ütles Jõhvi vallavalitsuse sotsiaalteenistuse juht Kairi Soomer.

Tagasi üles
Back