L, 4.02.2023

Kuurordi ajalugu saab uusi aktsente

Sirle Sommer-Kalda
, ajakirjanik
Kuurordi ajalugu saab uusi aktsente
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ivika Maidre ja Natalja Volžina ootavad külla juba pühapäeval, avatud talude päeval, mil Narva-Jõesuu koduloomuuseum pakub eriprogrammi: ekskursioone, meistriklasse ja kodukohvikut.
Ivika Maidre ja Natalja Volžina ootavad külla juba pühapäeval, avatud talude päeval, mil Narva-Jõesuu koduloomuuseum pakub eriprogrammi: ekskursioone, meistriklasse ja kodukohvikut. Foto: Peeter Lilleväli/Põhjarannik

"Narva-Jõesuu koduloomuuseum on meie pessa tulnud käopoeg, aga võib-olla sirgub temast ilus lind, kelle tiivad kannavad kaugele ja kõrgele," loodab Vaivara Sinimägede muuseumi juht Ivika Maidre, kes on kevadest ka kuurortlinna mäluasutuse eesotsas.

Neljapäeva hommik on Narva-Jõesuus pilvisevõitu ja nii mõnigi turist võtab rannas peesitamise asemel ette muuseumikülastuse.

"Peatume kaks ööd Meresuu spaas ja vaatasime internetis, mis siin lähedal on, mida võiks uurida. Siiani oleme ainult lõõgastunud," räägivad Hiiumaalt Narva-Jõesuusse puhkama tulnud Kaur Männik ja Birgit Laur. "Kõik tundub siin hästi ilus ja rahulik. Hiiumaal on ka meri, aga sellist randa meil ei ole," lisavad nad.

Märksõnad
Tagasi üles