Repinski avaldab Jõhvi kesklinnas suurel plakatil armastust oma pruudile

Riigikogu liige Martin Repinski avaldab Jõhvi kesklinnas oleval plakatil armastust oma pruudile, Jõhvi vallavolikogu liikmele Jekaterina Vassiljevale.

FOTO: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

Riigikogu liige ja endine Jõhvi vallavanem Martin Repinski lasi Jõhvi kesklinna üles panna suure plakati, milles avaldab armastust oma pruudile Jekaterina Vassiljevale, kes on Jõhvi vallavolikogus tema asendusliige ja alates eelmisest suvest Jõhvi spordikooli võimla administraator. 

Jõhvis Rakvere ja Jaama tänava nurgal asuva reklaamposti otsas on 18 ruutmeetri suurune plakat, kus on foto  lõunamaal kaljul istuvast Vassiljevast, joonistatud punane süda ja kiri: "Katja, ma armastan Sind!" eesti ja vene keeles.  

Repinski kinnitas, et reklaamibüroolt Art Depoo tellis selle plakati ülespanemise tema. "Kui ma mingil hetkel tunnen, et soovin oma tundeid sel moel avalikult avaldada, siis ma seda ka teen. Sel hetkel tuli selline tahtmine - muud midagi ei olegi," selgitas ta.

Ta möönis, et selline avalik armastuse avaldamine ei ole Eestis väga tavaline.  "Aga nagu teada,  ma tihti käitungi ebatavaliselt," ütles ta.  

Repinski sõnas, et pole veel otsustanud, kui kauaks see plakat Jõhvi kesklinna üles jääb. "Aga ikka kauemaks kui mõned päevad," ütles ta.  

Tänavu jaanuaris jõustus Martin Repinski ja samuti riigikogusse kuuluva keskerakondlase Siret Kotka lahutus, kellega ta abiellus 2017. aasta kevadel. 

2018. aasta sügisel hakkasid levima kuuldused, et  Jõhvi vallavanema ametisse asunud Martin Repinskil on tekkinud abielu kõrval suhe tollase vallavolikogu aseesimehe Jekaterina Vassiljevaga. Martin Repinski ja Siret Kotka-Repinski nimetasid kuni 2019. aasta riigikogu valimisteni neid jutte alusetuteks ja pahatahtlikeks. Peatselt pärast valimisi sai aga Repinski ja Vassiljeva suhe kinnitust.  

Tagasi üles