Saada vihje

Koroonaviirus annab turismile lõuahaagi

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Suve alguseks on kavandatud Narva linnuse idatiiva avamine koos uhiuue ekspositsiooniga, aga muuseumi direktor Ivo Posti pelgab, et koroonaviiruse vari langeb ka suvehooajale.
Suve alguseks on kavandatud Narva linnuse idatiiva avamine koos uhiuue ekspositsiooniga, aga muuseumi direktor Ivo Posti pelgab, et koroonaviiruse vari langeb ka suvehooajale. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Kui ei toimu üritusi ega tööreise, tühistatakse majutusasutustes broneering broneeringu järel. Mõnevõrra kergemas olukorras on spaahotellid, kus saab tervist turgutada, arvestades, et erareisidele pole keeldu peale pandud.

Eesti hotellide ja restoranide liit prognoosib oma liikmetelt pärit teabe põhjal hotellide täituvuse kukkumist märtsikuus 60-70 protsenti ning ootab valitsuselt samme, mis aitaksid lööki turismitööstusele pehmendada.

Suvised käigud veel jõus

Kommentaarid
Tagasi üles